Директор Службе за послове са странцима Жарко Лакета и Министар безбједности Босне и Херцеговине Ненад Нешић обишли су Привремени прихватни центар Липа заједно са градоначелником Бихаћа Елведином Седићем и шефицом Мисије Међународне организације за миграције ИОМ Лауром Лунгароти.
