У Бихаћу је одржана заједничка радионица Службе за послове са странцима и ИОМ-а на тему транзиције управљања Привременим прихватним центром Липа. Радионици су присуствовали директор Службе за послове са странцима, господин Жарко Лакета, замјеник директора, господин Алмин Имамовић, те представници ИОМ-а.
Током радионице фокусирало се на детаљну анализу и одговорности у управљању Привременим прихватним центром Липа, координацији сектора, те рјешавању кључних изазова како би се осигурао што ефикаснији процес транзиције.






