Директор Службе за послове са странцима Жарко Лакета са својим сарадницима одржао је састанак у Министарству иностраних послова Републике Турске.
Замјеник главног руководиоца за конзуларне послове, Туркер Оба пожелио је добродошлицу делегацији Босне и Херцеговине те је на самом почетку констатовао добру сарадњу са Службом за послове са странцима и истакао добар и партнерски однос између Босне и Херцеговине и Републике Турске.
На састанку је разговарано о мигрантској ситуацији у Босни и Херцеговини али и о наставку добре и успјешне сарадње између Службе за послове са странцима и МИП-а Републике Турске.


